Blue Shimmering Nails

16. prosince 2011 v 22:01 | Lonnie |  NAIL STYLE
Konečně jsem se donutila sem něco přidat, aby ne když nemůžu mít tu radost z toho, že sem vůbec někdo chodí. Prosím, prosím, zkuste mi nějak pomoct. Jestli se Vám tu líbí, tak můžete sdílet dál, uděláte mi velkou radost :)).
Jinak dneska Vám přidávám trošku změnu, protože většinou si lakuji jen špičky nehtů jako při francouzské manikůře, ale dnes jsem si je nalakovala celé a lehce vyzdobila třpytivým proužkem. A tady jsou ...


Postup je už z fotek jednuduchý, takže stručně: Nalakovat nehty podkladovým lakem, udělat 2 vrstvy modrým lakem, vytvořit černé linky kousek od sebe, mezi nimi udělat stříbrno-zlatou linku a nakonec vše zpěvnit bezbarvým lakem ;).

Na nehty jsem použila tirkysovo-modrý lak se zpevňovačem od Gabriely Salvete - odstín 112 (laky nemají přesné nazvy). Tento lak se mi teď moc líbí a vcelku dost dlouho vydrží. Hrozně se mi na něm líbí jeho perleťový až téměř matný vzhled. Dnes jsem si od této značky koupila další dva laky, mají teď velký výběr barev a bylo těžké si některou vybrat. Nakonec zvítězila vínová barva se třpytkami a světle fialková matnější. Ty Vám ale ukážu až příště, třeba právě na nehtech :).


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.