Prosinec 2011

Lak na nehty Essence 78 Blue Addicted

26. prosince 2011 v 21:25 | Lonnie |  NAIL STYLE

Představuji Vám lak, který jsem uý dlouho okukovala v drogerce. Prvně jsem váhala, ale nakonec jsem ho koupila a nelituju. Ve více vrstvách (úplně kryje ve dvou vrstvách) je fakt okouzlující. Asi bude ale boj ho odlakovat, protože třpytkaté laky semnou tak trochu válčí :D.

Favorit :)

Palec a prostředníček jsem ozdobila mašličkou. Moje Vánoční nehty ;).Pokud ho někdo máte, jste s ním taky tak spokojení jako já ? :)

Christmas 2011

26. prosince 2011 v 20:56 | Lonnie |  PHOTOS

Letošní Vánoce byly opravdu povedené. Všichni měli s dárků radost a to hlavně já :). Největší radost mám s dárku od mého přítele, od kterého jsem dostala "voňavku" Outspoken Intense by Fergie z Avonu, která mě úplně nadchla a zrovna jsem si ji nemohla moc dovolit, takže mám velkou radost. Nádherně voní :). Dále velká radost byla z nové mikiny, kterou jsem si objednávala před Vánocemi a jsem ráda, že mi sedí dobře. Taky jsem dostala novou dekoraci do mého pokoje, a to nový obraz, jupíí :). Tento rok byly Vánoce opravdu pohodové, nakoupit dárky jsem stihla již s velkým předstihem, takže jsem nemusela nic zařizovat na poslední chvíli, pohodička. Zřejmě jsem byla celý rok hodná, když mi nadělil takových pěkných dárečků :D.
Tak a tady Vám přidávám fotky z Vánoc (WARNING: fotky jsou opravdu domácky focené ;D ) :

Opravdu Vánoční počasí :D.

Vánočka nikdy nesmí chybět. Miluju její vůni, která se line po baráku :P.

Moje skrýš na dárečky pod postelí :).

Můj vánoční stromeček v pokoji, který jsem letos sladila do modro-stříbrna.

Jéé těch dárečků. Ale nejsou všechny moje ;) :D.

...a budeme celý rok zraví :)

Lodičky, pořád se držíme u sebe, ale chvilku plaval kždej jinde :D.

I zvířátka měla štědrovečerního kapříka :D. Můj mazlík Mates <3, ale tady vypadá jako krvelačná bestie :D.

Tohle je ten obraz. Fakt se mi líbí, už ho chci v pokoji :P.

Dost trapná fotka :D, ale kdyžtak tady je ta mikina a ještě nový deštník ;).

A nakonec v novém pyžamku :).

Jaké máte Vy na Vánoce tradice ? :)Memories in black...

23. prosince 2011 v 20:26 | Lonnie |  PHOTOS


Přidávám Vám pár fotek z doby, kdy jsem ještě měla černé a dlouhé vlasy, ta délka mi opravdu strašně chybí :( . Kdybych neměla pořád světlé odrosty, asi bych u černé byla doteď. U platinových vlasů jsem pro změnu měla tmavé odrosty, takže jsem si moc nepomohla. Teď mám víceméně svoji přirozenou barvu + lehce zelenější :D. Takže za čas když se ta barva nezlepší, tak asi navštívím kadeřnici aby mi ji nějak zredukovala.
Tak můžete porovnat co je lepší, světlá nebo tmavá barva vlasů ? :)

Poté, co jsem si ustříhla ofinu. Další chyba v mém životě :D

Nevím proč, ale mám tu fotku ráda. Asi proto, že si na ní nejsem podobná ;D.

Jedna z jara loňského roku.

Ještě s dlouhou ofinou i dlouhými vlasy. I miss it :/.

Jak se Vám fotky líbí ? Taky jste někdy udělali velkou chybu, co se týče vzhledu ? Já bych mohla napsat knihu ;).


Lak na nehty Gabriella Salvete 126

22. prosince 2011 v 21:37 | Lonnie |  NAIL STYLE
Mám tu pro Vás typ na další lak, co jsem si koupila, tak snad se bude líbit. Je jemně perleťový až matný. Má v sobě zpevňovač, po kterém mám i já své nehty pevnější. Kryje úplně ve dvou vrstvách. Předem se omlouvám za ty přesahy, tentokrát je to docela prasečinka :D.

Tahle barva mě zaujala kvůli své decentnosti.

Ve stínu.

Zaměřeno na lesk.

Vidíte, že na světle opravdu vynikne :) (ty přesahy nevnímejte ! ;) )

Zítra se vrhnu na zdobení stromečku ve svém pokoji. Letos jsem se rozhodla pro změnu a zvoli jsem modro-stříbrnou variantu, tak jsem zvědavá. Zítra se s Vámi podělím o fotku ;).
Přeju hezký večer :)Lak na nehty Gabriella Salvete 134

21. prosince 2011 v 18:05 | Lonnie |  NAIL STYLE
V jednom článku už jsem se zmiňovala, že jsem si koupila 2 nové laky od Gabrielly Salvete. Dnes Vám představím první. Je fialovo-vínový, takový třpytkatý. Hrozně se mi líbí, na nehtech poměrně dlouhou vydrží. Schne sice trochu déle, ale když počkáte tak to stojí za to.Kryje úplně ve dvou až třech vrstvách. Já chtěla barvu sytější tak jsem zvolila tři vrstvy.

A tady je výsledek:

Takhle vypadáv lahvička.V polostínu.

Na světle se nádherně třpytí :).

Máte taky tento lak ? .. Jak jste s ním spokojeni ? :))


Lonnie.No.5. Kusovka

18. prosince 2011 v 17:02 | Lonnie |  PHOTOS
Tady máte jednu fotku ze včerejška po barvení vlasů ;)Do školy se fakt netěším, ale s myšlenkou na to, že je to poslední týden školy v roce a že svátky strávím s přítelem, tu školu nějak překousnu :). Doufám, že letos budou Vánoce alespoň trochu zasněžené a ne na blátě jako každý rok. Těším se na nové dekorace do mého pokoje, zase další nové věcičky a ták. Vánoce fakt miluju a to i hlavně proto, že nemusím do školy a hodím si relax :), ale samozřejmě taky, že můžu být s rodinou a blízkýma :). Přeju hezký večer <3
Jak strávíte svátky Vy ? :)

Lonnie :)

Green Eyes.

18. prosince 2011 v 15:50 | Lonnie |  FACE
Mám pro Vás další líčení, jen mě pořád mrzí, že sem chodí tak 15 lidí za den, což mě moc nepovzbuzuje. Moc prosím o komentáře, budu Vám vděčná :).

Před:
Postup a fotky v celém článku.

Barvení...

18. prosince 2011 v 13:22 | Lonnie |  COSMETICS

Tak jsem to nakonec nevydržela a pustila se do barvení. Musím říct, že ani tahle barva není nic podle mých představ. Jelikož jsem jako podklad měla peroxid, tak co myslíte, že z toho mohlo vylízt než nějaká zelená. Má to takovej zlato-zelenej odlesk :D. Co je pro mě fakt pozitivní je to, že ať si na vlasy napatlám jakoukoliv barvu tak v ní nevypadám nějak blbě ikdyž je ta barva kdovíjak úděsná. Takže jinak bych se už musela jít zahrabat. Třeba se to časem vymyje a bude z toho něco normálnějšího. Možná se pak v drogerii poohlídnu jen po barvícím šamponu, protože moje vlasy už si toho zažily opravdu hodně a úplně dorazit je taky nechci. Takže tady je postup a výsledek barvení ;).

Použila jsem tuto barva od WellaTonu - odstín 8/0, která nemá s barvou na mých vlasech nic společného :D.
Obě tuby jsem nalila to kelímku a pořádně je rozmíchala. (nemálo jsem se u toho dusila tou chemií :D)


Před barvením :

Během barvení:

Po barvení:
Na té fotce to vypadá téměř stejně, ale není - je to tmavší ;).

Srovnání:
To jsem si po měsíci vyžehlila vlasy, ikdyž to opět není vidět :D.

Výsledek:
Tady vidíte, že to opravdu není stejné ;)

Budu ráda když přidáte komentář, jaké jsou Vaše zkušenosti s barvením, co se Vám povedlo a nepovedlo a jaké značky Vám vyhovují. :)

Lonnie,xoxo :)Lonnie.No.4.

16. prosince 2011 v 22:12 | Lonnie |  PHOTOS

Tady přidávám alespoň jednu fotku, která se mi docela líbí a že se mi líbí vždycky tak asi jedna z třicetíi :D Je to focené někdy po barvění vlasů na tmavší blond. Příští týden, nebo když to nevydržím, tak dříve Vám přidám fotky znovu obarvených vlasů. Tentokrát by z toho měla vylézt takový lískooříšková hnědá. Tak se uvidí :)


Byla bych Vám moc vděčná, kdyby jste napsali třeba co by Vás zajímalo abych o něčem napsala, nebo udělala tutoriám. Je to na Vás ;) . Přeju hezký a pohodový večer :),xoxo.

Lonnie

Blue Shimmering Nails

16. prosince 2011 v 22:01 | Lonnie |  NAIL STYLE
Konečně jsem se donutila sem něco přidat, aby ne když nemůžu mít tu radost z toho, že sem vůbec někdo chodí. Prosím, prosím, zkuste mi nějak pomoct. Jestli se Vám tu líbí, tak můžete sdílet dál, uděláte mi velkou radost :)).
Jinak dneska Vám přidávám trošku změnu, protože většinou si lakuji jen špičky nehtů jako při francouzské manikůře, ale dnes jsem si je nalakovala celé a lehce vyzdobila třpytivým proužkem. A tady jsou ...


Postup je už z fotek jednuduchý, takže stručně: Nalakovat nehty podkladovým lakem, udělat 2 vrstvy modrým lakem, vytvořit černé linky kousek od sebe, mezi nimi udělat stříbrno-zlatou linku a nakonec vše zpěvnit bezbarvým lakem ;).

Na nehty jsem použila tirkysovo-modrý lak se zpevňovačem od Gabriely Salvete - odstín 112 (laky nemají přesné nazvy). Tento lak se mi teď moc líbí a vcelku dost dlouho vydrží. Hrozně se mi na něm líbí jeho perleťový až téměř matný vzhled. Dnes jsem si od této značky koupila další dva laky, mají teď velký výběr barev a bylo těžké si některou vybrat. Nakonec zvítězila vínová barva se třpytkami a světle fialková matnější. Ty Vám ale ukážu až příště, třeba právě na nehtech :).